O nas

O nas

6 stóp nad ziemią, to miejsce do realizacji pasji do ruchu oraz spotkań ciekawych ludzi. Doświadcz różnych stylów jogi w 1 miejscu! Możesz dosłownie „oderwać się od ziemi” w jodze powietrznej lub wyciszyć i wzmocnić w Vinyasie. Swobodnie dopasujesz rodzaj zajęć do swojego temperamentu,  z zachowaniem szacunku dla swojego ciała i dbałości o umysł.

Awangardową przestrzeń urozmaica sala do POLE DANCE, gdzie w kameralnych grupach możesz nauczyć się i/lub szlifować swoje umiejętności w tańcu na rurce, zarówno w wydaniu klasycznym jak i w botkach do pole dance!

Chcesz poznać nasze „Dlaczego?”

A więc z miłości do siebie i swoich pragnień.  Jeśli kiedykolwiek nieśmiało marzyłaś/łeś o występach przed publicznością, będzie ku temu okazja;) Potrzebę wyzwań, samorealizacji, uznania, stawiamy na równi z potrzebą regeneracji, kontaktu ze wszechświatem i relaksu. Chcesz zorganizować sobie i swojej rodzinie kreatywnie czas, to przestrzeń właśnie do tego! Na dwóch salach, parę razy dziennie, odbywają się zajęcia, równocześnie dla dorosłych i dla dzieci.

Nasze wartości: Doświadczanie przeżyć nie przedmiotów! Swoboda w samorealizacji. Bez oceniania. Spełnienie bez perfekcjonizmu. Piękno wewnętrzne drogą do tego na zewnątrz. 

Odwiedź nasze studio w Miasteczku Wilanów i przekonaj się, które zajęcia najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Poznaj nasz zespół
Hanna Darmas

Hanna Darmas

Joga hormonalna, Jin Joga z medytacją

Hanna Darmas

Hanna Darmas

Joga hormonalna, Jin Joga z medytacją

Hania Darmas (Milabo) – tancerka, tytanka, torpeda, ogień. "Taniec, psychologia i praca z ludźmi to moje największe pasje. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu – to moja miłość, energia życiodajna, a przy okazji praca. Od 13 lat prowadzę zajęcia taneczne, fitness, Zumba Fitness. Jestem również akredytowanym nauczycielem jogi RYT500. Dzięki tym formom ruchu zobaczyłam, jak wiele mogę dać innym poprzez taniec, ile kobiety uczestniczące w zajęciach mogą czerpać energii, radości z ruchu, odstresowania. Zdałam sobie sprawę, że chcę pracować nad scalaniem ciała i umysłu, chcę pomagać ludziom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb oraz jedności ducha i ciała poprzez ruch i taniec. Sama odkryłam, że taniec to nie tylko choreografie, scena, perfekcyjne ruchy, ale to emocje, oddech, medium zmiany, wolność. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w wielu zajęciach tańca spontanicznego (Movement Medicine, 5 rytmów, Biodanza), kontakt-improwizacji, w kursach i warsztatach pracy z ciałem, rozwoju osobistego, jogi, choreoterapii. Ukończyłam studia podyplomowe „Choreoterapia – pedagogika tańca", Kurs Instruktorski „IMPROWIZACJA TAŃCA I SYMBOLIKA CIAŁA – TIA-KOSYBE" , kurs „Laban Movement Analysis i Bartenieff Fundamentals" u Agnieszki Sokołowskiej, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT. W 2015 roku założyłam z siostrą „MILABO" – przestrzeń głównie dla kobiet (ale także dla mężczyzn), gdzie mogą one rozwijać się, tańczyć, relaksować, odkrywać i zakochiwać w ciele i duszy, ruszać, bawić, śmiać, płakać, krzyczeć, pięknieć...po prostu BYĆ

Agnieszka Malczewska

Agnieszka Malczewska

Jogowe ABC, czyli kurs jogi dla początkujących

Agnieszka Malczewska

Agnieszka Malczewska

Jogowe ABC, czyli kurs jogi dla początkujących

Jestem nauczycielem Jogi wg metody Iyengara z wieloletnim doświadczeniem. Uczę odkrywając relacje między ciałem, oddechem i umysłem. Posiadam posiada Certyfikat B.K.S. Iyengara Intermediate II. Regularnie studiuję i praktykuję rozwijając wiedzę w zakresie anatomii oraz wpływu jogi na człowieka w aspekcie fizycznym i duchowym. Obecnie poza jogą również zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii w firmie Lolasana. Mam dwójkę dzieci. Wykształcenie, ciekawość, otwartość i liczne zainteresowania to cechy, które pozwalają mi na podejście do każdego w sposób indywidualny, a moje zajęcia są zwykle pełne kreatywnych pomysłów.

Alicja Kostrzewa

Alicja Kostrzewa

Vinyasa pogłębiona, vinyasa regeneracyjna

Alicja Kostrzewa

Alicja Kostrzewa

Vinyasa pogłębiona, vinyasa regeneracyjna

Jestem certyfikowaną instruktorką jogi (RYT 200), dietetyczką i masażystką ajurwedyjską, a poza matą również programistką;).Jogę praktykuję o 14-stu lat, nauczam od 6-ciu. Przez ten czas ćwiczyłam u wspaniałych nauczycieli jogę Iyengara, Astangę i Vinyasę. Wyruszyłam również w trzymiesięczną podróż do Indii by doświadczyć nauki jogi u jej źródeł i zdobyć certyfikat masażystki ajurwedyjskiej. Moim ukochanym stylem jest Vinaysa – dynamiczna forma jogi, która wzmacnia i rozciąga całe ciało równocześnie uspokając umysł. Jest medytacją w ruchu. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Dzięki jodze mogę Ci pomóc odzyskać sprawność, zbudować siłę i równowagę. Chciałabym nauczyć Cię, jak poczuć kontakt z własnym ciałem i je pokochać, jak uwalniać je od napięcia i stresu. Postaram się przekonać Cię do tego, jak wielkie znaczenie ma głęboki, świadomy oddech i pomogę Ci nauczyć się oddychać na nowo. Wierzę w moc zmiany, naturalne rozwiązania, równowagę i akceptację. Pomagam w stopniowym doskonaleniu, jednocześnie ucząc, że doskonałość nie jest potrzebna do szczęścia!

Gosia Łupińska

Gosia Łupińska

Strala joga, Aerial Joga, Kręgosłup antygrawitacyjny

Gosia Łupińska

Gosia Łupińska

Strala joga, Aerial Joga, Kręgosłup antygrawitacyjny

Absolwentka AWF w Warszawie wydziału rehabilitacji o kierunku "relaksacja i joga" w oparciu o system hatha jogi, gdzie przez półtora roku uczyła się pod kierownictwem znakomitych joginów. Dyplomowana instruktorka ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie jogi klasycznej szkoły Open Mind, w której zdobyła szeroką wiedzę i praktykę podczas dwuletniej nauki. Instruktorka IFFA Pilates I i II stopnia. Ukończyła kurs Strala jogi w Londynie prowadzony przez twórców Tarę Stiles oraz Michaela Taylora i otrzymała certyfikat Strala Yoga Intensive Training. Instruktorka jogi w hamaku, hamak to narzędzie, które otwiera kolejne nieskończone możliwości i inspiracje rozwoju ciała. Certyfikowany instruktor jogi w profilaktyce zdrowia i chorób cywilizacyjnych potwierdzony przez Polskie Centrum Akredytacji. Uczestniczka wielu ogólnopolskich konwencji jogi, warsztatów i szkoleń.

Marta Manulik

Marta Manulik

Vinyasa łagodna, Hatha joga, Joga dla kobiet w ciąży

Marta Manulik

Marta Manulik

Vinyasa łagodna, Hatha joga, Joga dla kobiet w ciąży

Jogę praktykuję od 2011 roku i uwielbiam dzielić się nią z innymi. Jestem absolwentką studiów podyplomowych AWF na kierunku Relaksacja i Joga. Ukończyłam także kurs "Zdrowe społeczeństwo" organizowany przez szkołę jogi Joga Sztuka Życia i szkolenie Vinyasa Power Yoga Basic. Pogłębiam swoją wiedzę w trakcie warsztatów u różnych Nauczycieli. W jodze uwielbiam to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie - energię albo spokój, wzmocnienie albo rozciągnięcie, praktykę dla duszy albo dla ciała. A do tego wszystkiego wyciszenie i odprężenie. A może wszystkiego po trochu :)

Gosia Stelmach-Lewandowska

Gosia Stelmach-Lewandowska

Jogopedia

Gosia Stelmach-Lewandowska

Gosia Stelmach-Lewandowska

Jogopedia

Małgorzata Stelmach-Lewandowska logopeda z ośmioletnim stażem. Autorka interaktywnej książki dla dzieci „Przygody Myszki Misi” oraz kart i alfabetu Jogopedycznego. Od kilku lat prowadzę gabinet logopedyczny MOVOPEDIA w Warszawie na Ursynowie. Można się ze mną pobawić w jogopedię i logorytmikę. Prywatnie ćwiczę jogę, biegam, zdrowo eksperymentuję w kuchni, chodzę po górach i podróżuję. logopediastelmach.pl

Maria Gawlik

Maria Gawlik

Aerial Dance, Aerial Dance dla dzieci

Maria Gawlik

Maria Gawlik

Aerial Dance, Aerial Dance dla dzieci

Od 7 lat trenuję taniec na szarfach. Oprócz szarf, i hamaków które są moją specjalnością, podstawy trapezu statycznego, tańca na ścianie (vertical dance) czy tańca na kole nie są mi obce. Dla ciągłęgo rozwoju i urozmaicenia swojego fachu trenuje również akrobatykę partnerską/ acro jogę oraz tzw. gry ikaryjskie. Prowadzęi zajęcia z akrobatyki powietrzej dla dzieci jak i dorosłych. W 2014 r. ukończyłam również kurs pedagogiki cyrku. W 2017 roku współorganizowałam Aerial Open Space oraz prowadziłam warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention. Poza zajęciami i warsztatami, występuje na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i festiwalach na terenie całego kraju. Obecnie współpracuje przy organizacji Warszawskiej Sceny Variete, w której spektaklach również mam przyjemność występować.

Monika Polak

Monika Polak

Animal Flow

Monika Polak

Monika Polak

Animal Flow

Pasjonatka sportowego stylu życia. Jestem zafascynowana treningami z obciążeniem własnego ciała. To też poprowadziło mnie do rozpoczęcia swojej przygody z Animal Flow. Od blisko 5 lat trenuje kung Fu pod okiem Mistrza Stylu Hung Gar Mirosława Baściuka. W 2017 roku zdobyłam stopień zielonej szarfy. Stale dbam o swój rozwój, biorąc udział w licznych warsztatach poświęconych treningowi siłowemu i mobility.

Marta Grabowska

Marta Grabowska

Pole Dance, Kurs szpagatowy

Marta Grabowska

Marta Grabowska

Pole Dance, Kurs szpagatowy

Pasjonatka sportu, tańca i przede wszystkim rurki. Pole dance trenuję ponad 7 lat! Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz urozmaicam swój warsztat, uczęszczając na zajęcia taneczne, akrobatykę oraz jogę.Uczestniczyłam w ponad 60 warsztatach pole dance, szkoląc swoje umiejętności pod okiem takich gwiazd jak : Oona Kivela, Yvonne Smink, Marion Crampe, Natasha Wang, Heidi Coker oraz wielu innych! Dzięki temu, że sama byłam początkowo dość oporną , zupełnie nieelastyczną materią, potrafię w prosty sposób przekazać wiedzę - nawet najbardziej opornym;) Jestem znana ze swojego oryginalnego stylu, zamiłowania do niecodziennych tricków oraz przejść. Mam przyjemność sędziować na zawodach oraz prowadzić warsztaty pole dance w całej Polsce. Osiagniecia: - 1 miejsce pole freestyle battle 2014 - 1 miejsce pole beat Miss Pole Dance UK 2017 - 2 miejsce pole dance show Kielce 2018

Gabrysia Pawłowicz

Gabrysia Pawłowicz

Pole Dance, Exotic Flow, Acro Pole Kids

Gabrysia Pawłowicz

Gabrysia Pawłowicz

Pole Dance, Exotic Flow, Acro Pole Kids

Jestem certyfikowaną instruktorką Pole Dance, Exotic Flow i Akro Pole Kids. Jestem od lat zakochana w Pole Dance, ponadto od lat praktykującą taniec współczesny, improwizację i taniec klasyczny. W Pole Dance odnalazłam fizyczne wyzwanie, inspirację i piękny, zmysłowy ruch, który nieustannie mnie fascynuje. Jestem nie tylko zapaloną Pole instruktorką, lecz również choreografką i zawodniczką. Zdobyłam 1. miejsce w kategorii Exotic Pro na II Ogólnopolskich Zawodach Pinup Pole Dance Studio, dwukrotnie 2. miejsce na Duende International Pole Dance Contest (2016 i 2017) w kategorii Exotic Pole, była też finalistką prestiżowych zawodów Exotic Generation. Jestem absolwentka studiów magisterskich na kierunku taniec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz choreografii i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi, a także dyplomowana instruktorka pilates (I i II stopień w Body Balanced Pilates School). Posiadam kwalifikacje do nauki tańca oraz prowadzenia treningu dzieci i dorosłych w bezpieczny, zdrowy dla ciała sposób.

Anna Prygiel

Anna Prygiel

Aerial Szpagaty, Aerial Flow

Anna Prygiel

Anna Prygiel

Aerial Szpagaty, Aerial Flow

Jestem dyplomowaną tancerką, gimnastyczką, akrobatką. Czerpię inspiracje z każdej z tych dziedzin i wdrażam swoje aurtorskie pomysły do zajęć Aerial Joga (Flow). Jestem też miłośniczką niestandardowych form ruchu, pozwalających na poznanie granic możliwości własnego ciała oraz procesu poznawania siebie w trakcie nauki. Na moich zajęciach szybko poszybujecie w górę, osiągając błogi stan aerialowego flow, czyli płynności i umiejętności łączenia figur.

Anna Paciorek

Anna Paciorek

Aerial joga, Aerial Sunrise, Aerial Sunset, Joga z kołem

Anna Paciorek

Anna Paciorek

Aerial joga, Aerial Sunrise, Aerial Sunset, Joga z kołem

Jestem pasjonatką ruchu w każdej jego formie, szkoleń i nowości sportowych. Odbyłam szkolenia pilates (all levels IFAA), zdrowy kręgosłup i fitball (trening na piłkach), treningu funkcjonalnego (TRX, koła, trening personalny). Jestem Certyfikowana nauczycielka Jogi Vinyasa (RYT 200 Yoga Alliance), Aerial Jogi (OMG Yoga – level 1, level 2), trenerka Blackroll (Blackroll Trainer, Blackroll Functional, Blackroll Screening). Prowadzę bloga: blackandwhitejoga.blogspot.com, piszę do magazynu :”Joga”.

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Acroyoga

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Acroyoga

Anna Wysocka i Szymon Adamczyk to para, którą połączyła miłość do Acroyogi. Od kilku lat aktywnie popularyzujemy tę dyscyplinę w Polsce, robiąc pokazy, organizując jamy oraz prowadząc regularne zajęcia w Warszawie. Swoje umiejętności nieustannie rozwijamy podróżując po świecie i uczestnicząc w wielu międzynarodowych festiwalach w tym Dutch Acrobatic Convention, Israel Acro Convention, British Acrobatic Festival oraz Move Copenhagen, a także licznych warsztatach z najlepszymi nauczycielami Acro z całego świata m. in. Daniel Scott, Elad Sadeh, Jason, Lux i Chelsey z grupy AcroGasm, Tom & Ayla, Caitlin i Dane (Duo Die Acrobatics). W swojej praktyce największy nacisk kładziemy na akrobatyczną stronę Acroyogi, która zapewnia im niekończące się wyzwania. Miłośnicy wysokich lotów i dobrej zabawy, którzy uwielbiają zarażać swoją pasją innych. Nasze poczynania możecie śledzić na stronie Acroyoga Adamczyk oraz Instagramie @a_wysocka