O nas

O nas

6 stóp nad ziemią, to miejsce do realizacji pasji do ruchu oraz spotkań ciekawych ludzi. Doświadcz różnych stylów jogi w 1 miejscu! Możesz dosłownie „oderwać się od ziemi” w jodze powietrznej lub wyciszyć i wzmocnić w jodze tradycyjnej na macie. Swobodnie dopasujesz rodzaj zajęć do swojego temperamentu,  z zachowaniem szacunku dla swojego ciała i dbałości o umysł.

Awangardową przestrzeń urozmaica sala do POLE DANCE, gdzie w kameralnych grupach możesz nauczyć się i/lub szlifować swoje umiejętności w tańcu na rurce, zarówno w wydaniu klasycznym jak i w botkach do pole dance!

Chcesz poznać nasze „Dlaczego?”

A więc z miłości do siebie i swoich pragnień.  Jeśli kiedykolwiek nieśmiało marzyłaś/łeś o występach przed publicznością, będzie ku temu okazja;) Potrzebę wyzwań, samorealizacji, uznania, stawiamy na równi z potrzebą regeneracji, kontaktu ze wszechświatem i relaksu. Chcesz zorganizować sobie i swojej rodzinie kreatywnie czas, to przestrzeń właśnie do tego! Na dwóch salach, parę razy dziennie, odbywają się zajęcia, równocześnie dla dorosłych i dla dzieci.

Nasze wartości: Doświadczanie przeżyć nie przedmiotów! Swoboda w samorealizacji. Bez oceniania. Spełnienie bez perfekcjonizmu. Piękno wewnętrzne drogą do tego na zewnątrz. 

Odwiedź nasze studio w Miasteczku Wilanów i przekonaj się, które zajęcia najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Poznaj nasz zespół
Hanna Darmas

Hanna Darmas

ABC jogi, joga jin jang, joga hormonalna, Jin joga z medytacją

Hanna Darmas

Hanna Darmas

ABC jogi, joga jin jang, joga hormonalna, Jin joga z medytacją

Hania Darmas (Milabo) – tancerka, tytanka, torpeda, ogień. "Taniec, psychologia i praca z ludźmi to moje największe pasje. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu – to moja miłość, energia życiodajna, a przy okazji praca. Od 13 lat prowadzę zajęcia taneczne, fitness, Zumba Fitness. Jestem również akredytowanym nauczycielem jogi RYT500. Dzięki tym formom ruchu zobaczyłam, jak wiele mogę dać innym poprzez taniec, ile kobiety uczestniczące w zajęciach mogą czerpać energii, radości z ruchu, odstresowania. Zdałam sobie sprawę, że chcę pracować nad scalaniem ciała i umysłu, chcę pomagać ludziom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb oraz jedności ducha i ciała poprzez ruch i taniec. Sama odkryłam, że taniec to nie tylko choreografie, scena, perfekcyjne ruchy, ale to emocje, oddech, medium zmiany, wolność. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w wielu zajęciach tańca spontanicznego (Movement Medicine, 5 rytmów, Biodanza), kontakt-improwizacji, w kursach i warsztatach pracy z ciałem, rozwoju osobistego, jogi, choreoterapii. Ukończyłam studia podyplomowe „Choreoterapia – pedagogika tańca", Kurs Instruktorski „IMPROWIZACJA TAŃCA I SYMBOLIKA CIAŁA – TIA-KOSYBE" , kurs „Laban Movement Analysis i Bartenieff Fundamentals" u Agnieszki Sokołowskiej, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT. W 2015 roku założyłam z siostrą „MILABO" – przestrzeń głównie dla kobiet (ale także dla mężczyzn), gdzie mogą one rozwijać się, tańczyć, relaksować, odkrywać i zakochiwać w ciele i duszy, ruszać, bawić, śmiać, płakać, krzyczeć, pięknieć...po prostu BYĆ

Marta Manulik

Marta Manulik

Vinyasa, Aerial Joga, Joga dla kobiet w ciąży

Marta Manulik

Marta Manulik

Vinyasa, Aerial Joga, Joga dla kobiet w ciąży

Jogę praktykuję od 2011 roku i uwielbiam dzielić się nią z innymi. Jestem absolwentką studiów podyplomowych AWF na kierunku Relaksacja i Joga. Ukończyłam także kurs "Zdrowe społeczeństwo" organizowany przez szkołę jogi Joga Sztuka Życia i szkolenie Vinyasa Power Yoga Basic. Pogłębiam swoją wiedzę w trakcie warsztatów u różnych Nauczycieli. W jodze uwielbiam to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie - energię albo spokój, wzmocnienie albo rozciągnięcie, praktykę dla duszy albo dla ciała. A do tego wszystkiego wyciszenie i odprężenie. A może wszystkiego po trochu :)

Maria Gawlik

Maria Gawlik

Aerial Dance, Aerial Dance dla dzieci

Maria Gawlik

Maria Gawlik

Aerial Dance, Aerial Dance dla dzieci

Od 7 lat trenuję taniec na szarfach. Oprócz szarf, i hamaków które są moją specjalnością, podstawy trapezu statycznego, tańca na ścianie (vertical dance) czy tańca na kole nie są mi obce. Dla ciągłęgo rozwoju i urozmaicenia swojego fachu trenuje również akrobatykę partnerską/ acro jogę oraz tzw. gry ikaryjskie. Prowadzęi zajęcia z akrobatyki powietrzej dla dzieci jak i dorosłych. W 2014 r. ukończyłam również kurs pedagogiki cyrku. W 2017 roku współorganizowałam Aerial Open Space oraz prowadziłam warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention. Poza zajęciami i warsztatami, występuje na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i festiwalach na terenie całego kraju. Obecnie współpracuje przy organizacji Warszawskiej Sceny Variete, w której spektaklach również mam przyjemność występować.

Marta Grabowska

Marta Grabowska

Pole Dance, Pole Exotic, streching

Marta Grabowska

Marta Grabowska

Pole Dance, Pole Exotic, streching

Pasjonatka sportu, tańca i przede wszystkim rurki. Pole dance trenuję ponad 7 lat! Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz urozmaicam swój warsztat, uczęszczając na zajęcia taneczne, akrobatykę oraz jogę.Uczestniczyłam w ponad 60 warsztatach pole dance, szkoląc swoje umiejętności pod okiem takich gwiazd jak : Oona Kivela, Yvonne Smink, Marion Crampe, Natasha Wang, Heidi Coker oraz wielu innych! Dzięki temu, że sama byłam początkowo dość oporną , zupełnie nieelastyczną materią, potrafię w prosty sposób przekazać wiedzę - nawet najbardziej opornym;) Jestem znana ze swojego oryginalnego stylu, zamiłowania do niecodziennych tricków oraz przejść. Mam przyjemność sędziować na zawodach oraz prowadzić warsztaty pole dance w całej Polsce. Osiagniecia: - 1 miejsce pole freestyle battle 2014 - 1 miejsce pole beat Miss Pole Dance UK 2017 - 2 miejsce pole dance show Kielce 2018

Anna Paciorek

Anna Paciorek

Aerial joga, Kręgosłup antygrawitacyjny, joga z kołem

Anna Paciorek

Anna Paciorek

Aerial joga, Kręgosłup antygrawitacyjny, joga z kołem

Jestem pasjonatką ruchu w każdej jego formie, szkoleń i nowości sportowych. Odbyłam szkolenia pilates (all levels IFAA), zdrowy kręgosłup i fitball (trening na piłkach), treningu funkcjonalnego (TRX, koła, trening personalny). Jestem Certyfikowana nauczycielka Jogi Vinyasa (RYT 200 Yoga Alliance), Aerial Jogi (OMG Yoga – level 1, level 2), trenerka Blackroll (Blackroll Trainer, Blackroll Functional, Blackroll Screening). Prowadzę bloga: blackandwhitejoga.blogspot.com, piszę do magazynu :”Joga”.

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Acroyoga

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Szymon Adamczyk i Anna Wysocka

Acroyoga

Anna Wysocka i Szymon Adamczyk to para, którą połączyła miłość do Acroyogi. Od kilku lat aktywnie popularyzujemy tę dyscyplinę w Polsce, robiąc pokazy, organizując jamy oraz prowadząc regularne zajęcia w Warszawie. Swoje umiejętności nieustannie rozwijamy podróżując po świecie i uczestnicząc w wielu międzynarodowych festiwalach w tym Dutch Acrobatic Convention, Israel Acro Convention, British Acrobatic Festival oraz Move Copenhagen, a także licznych warsztatach z najlepszymi nauczycielami Acro z całego świata m. in. Daniel Scott, Elad Sadeh, Jason, Lux i Chelsey z grupy AcroGasm, Tom & Ayla, Caitlin i Dane (Duo Die Acrobatics). W swojej praktyce największy nacisk kładziemy na akrobatyczną stronę Acroyogi, która zapewnia im niekończące się wyzwania. Miłośnicy wysokich lotów i dobrej zabawy, którzy uwielbiają zarażać swoją pasją innych. Nasze poczynania możecie śledzić na stronie Acroyoga Adamczyk oraz Instagramie @a_wysocka

Sonia Kajdanowska

Sonia Kajdanowska

Pole Dance, Pole choreo, Pole exotic, streching

Sonia Kajdanowska

Sonia Kajdanowska

Pole Dance, Pole choreo, Pole exotic, streching

Sonia Kajdanowska - To tancerka, instruktorka tańca i studentka Wychowania Fizycznego. Sonia ukończyła kurs instruktora tańca ze specjalnością 'taniec towarzyski'. Wielbicielka wszelkich sportów, z przygotowaniem gimnastycznym, miłośniczka Pole Dance i Aerial Hoop. Posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Pasjonatka gorących, latynoamerykańskich rytmów co nie raz wykorzystuje w swoich choreografiach. Ambitna, pełna pasji, zaraża entuzjazmem, energią i chęcią prowadzenia aktywnego trybu życia. Uśmiechnięta, ale niech jej uśmiech Cię nie zwiedzie - jest bardzo wymagająca. Ma swoje zwolenniczki, które po zajęciach z nią powtarzają: "Wszyscy ćwiczą z Chodakowską, a ja wolę z Kajdanowską".

Alina Siadro

Alina Siadro

Pole Dance, Pole Exotic, Streching

Alina Siadro

Alina Siadro

Pole Dance, Pole Exotic, Streching

Mariola Drzewek

Mariola Drzewek

Aerial Dance, Aerial Dance Kids, Aerial Fitness

Mariola Drzewek

Mariola Drzewek

Aerial Dance, Aerial Dance Kids, Aerial Fitness

Z wykształcenia księgowa z efemerycznym epizodem kadrowym. Szukając ciekawych zajęć ruchowych dla dzieci w roku 2014 trafiła do pierwszej w Polsce szkoły tańca w powietrzu i straciła rozum dla bujania … nie tyle w obłokach co na kawałku tkaniny … pod sufitem. Czuje się dowodem na to, że tę przygodę można rozpocząć w absolutnie każdym wieku. Taniec na szarfach trenuje od ok.5 lat, kurs instruktorski w tej dziedzinie ukończyła pod okiem Magdaleny Sztencel w 2017 roku i od tamtej pory zdobywa doświadczenie trenerskie zarówno w tańcu na szarfach jak i w tańcu w hamaku ucząc zarówno dzieci jak i dorosłych. Uwielbia przepływ energii między ludźmi w trakcie zajęć, a każda nowa umiejętność nabyta przez kursantów sprawia, że ma ochotę skakać z radości jak dziecko i taką energią pragnie zarażać ludzi, czystą radością z ruchu. Uwielbia muzykę, jazdę na rowerze z mężem, długie spacery (również te bez celu po mieście).

Martyna Dominikowska

Martyna Dominikowska

Pole Dance, Pole Exotic, Streching

Martyna Dominikowska

Martyna Dominikowska

Pole Dance, Pole Exotic, Streching

Martyna Dominikowska – Doświadczona instruktorka Exotic, Pole Dance oraz stretchingu posiadająca międzynarodową licencje Pole Dance oraz wiele innych szkoleń instruktorskich. Utytułowana zawodniczka licznych mistrzostw: IV na mistrzostwach Exotic Generation w Mediolanie 2017, I mistrzostwo Pole Art 2015, II vice mistrzostwo Pole Sport 2013, II vice mistrzostwo Pole Dance Cup 2012, I mistrzostwo Polski Men’s Day 2011. Rezydentka Exotic Pole Dance, która od wielu lat jest ikoną tego stylu tańca.

Małgorzata Łysik

Małgorzata Łysik

Fit Balet, Antygravity Fit

Małgorzata Łysik

Małgorzata Łysik

Fit Balet, Antygravity Fit