„6 stóp nad ziemią” to filozofia życia

W tym wpisie zmieniamy ton... powiem Wam kim jestem i czym tak naprawdę jest "6 stóp nad ziemią"

Chodząc po krawężnikach, zamykała oczy i wyobrażała sobie siebie chodzącą po linie. Dryfującą, pewnie, z oddechem…
”6 Stóp nad Ziemią”

Jakie masz pragnienia?

Pragnienia oderwania się od ziemi, odreagowania i odstresowania, nieograniczonej mocy, błogiej relaksacji, w strefie komfortu. Choć czasem i wyjście poza tę strefę …

Mierzenie się z ograniczeniami własnego ciała, poznawanie jego granic, ale też stopniowe uwalnianie i poszerzanie spektrum jego możliwości. Świadoma praktyka, przyjemność, samorealizacja.

Relacje z mężczyznami

Ojciec, gdyby żył, powiedziałby pewnie moja córka jest w swoim żywiole! Jako jedyny pozwalał mi na chodzenie po linkach powstających ogrodzeń, jazdę w przyczepie bez trzymanki (idealne na ćwiczenie równowagi). Taty nie było, przez większość życia. Bo nie chciał być. Był za to dziadek, wrażliwy, kochający, kreatywny, który na szczęście pozwalał wchodzić na drzewa, dzięki czemu moja pasja do niestandardowych form ruchu rozwijała się…

Na ile relacje budowane w dzieciństwie mają przełożenie na te w dorosłym życiu?

Relacje siostrzane z matką, siostrą. Jak wyzbyć się poczucia winy na brak odczuwania miłości do członków rodziny? Jak zbudować więzi?

Moje trudne, procesowe relacje z mężczyznami, są wynikiem braku relacji z ojcem. Bo w każdym mężczyźnie szukałam braków, niezaspokojonych potrzeb z dzieciństwa. To w dużej mierze łączy i przyciąga do siebie ludzi, ale zarazem stanowi też olbrzymie obciążenie i niekończący się proces. Bo żaden mężczyzna-partner taty kobiecie nie zastąpi.

Siostry

Ogromnym wsparciem i wypełnieniem okazują się relacje z kobietami. Bo potrzeby szczerości, bliskości, rozmowy – realizuje się z nimi. Idealnie jak to spełnienie odnajdujemy w mamie i/lub siostrze. Jeśli jednak tak nie jest, nie czuj się z tego powodu winna!

Jakość siostrzanych relacji można zbudować z bliskimi, którzy nie oceniają. Widzą dobro, czują gotowość i otwartość na dialog.

O mnie

Jestem kobietą, matką 2 synów i już prawie 1 córki.

Nieposkromiona artystyczna dusza, która sama przez większość życia nie wiedziała o co jej chodzi.

Kluczem okazuje się miłość, więź i obecność Boga.

Cały czas w procesie, obserwatorka ludzkich zachowań, relacji, które chętnie spisuję na kartkę.

Daleko mi do instamamy, choć poza wygodnym dresikiem lubię też czasem przyodziać szpilki, czy pochwalić się fikołkiem mojego dwulatka.

Poza opieką nad dziećmi, prowadzę studio stylów powietrznych „6 Stóp nad Ziemią”, gdzie można wyżyć się w tańcu na rurce, na szarfach i kołach oraz ukoić ciało i umysł na jodze.

Ogarniam logistykę podróży i poza byciem „tu i teraz” planuję, jak jutro jeszcze lepiej żyć:)

Zapisz się już dziś!

Sprawdź dostępne terminy i dołącz do nas

Sprawdź dostępne terminy