Rurek 6 o pole dance i pole exotic w Wilanowie

Jaka jest historia pole dance w moim życiu? Hmm dość […]

Jaka jest historia pole dance w moim życiu?

Hmm dość krótka. Taniec od zawsze mi towarzyszył. Wiele lat temu, próbowałam Pole Dance w pierwszych tego typu studiach w Warszawie, jednak sport ten nie wciągnął mnie jeszcze wtedy na dłużej. Wówczas współtworzyłam warszawską scenę salsową i społeczność ta pochłaniała całe moje życie.

Dopiero kreując w myślach wizję własnego studio, chciałam żeby było dla mnie wyzwaniem nie tylko biznesowym ale i sportowym, połączeniem tego co już znam, z czymś nowym, przestrzenią która będzie stanowiła „challenge” dla mnie i dla moich przyszłych klientek. Niekoniecznie z potrzebą partnera do tańca;)

To fajny sport, bo łączy budowanie siły z ekstremalnym rozciąganiem, pozostając w tym piękny i kobiecy.

Pole Dance buduje siłę charakteru, bo trzeba się zmierzyć z najdrobniejszymi ograniczeniami w głowie, choćby wiszenia do góry nogami?‍♀️ Wymaga zaufania nie tylko do trenerki, ale i do siebie. No i na początku kontakt z rurką bardzo boli. Trzeba być na prawdę zdeterminowanym, żeby pokonać ból fizyczny i lęk przed pozycjami odwróconymi na rurze.
Moc zewnętrzna nadaje moc wnętrzu. A piękno objawia się nie tylko w wyrafinowanych figurkach, ale w satysfakcji z pokonywania własnych ograniczeń?
Jeszcze bardziej odnalazłam się w odmianie tańca na rurze, jaką jest modny ostatnio POLE EXOTIC.
Pole exotic, to ukłon w stronę początków Pole Dance, taneczna, zmysłowa, uwodzicielska forma tańca dookoła rurki. Także niezwykle wymagająca, z dużą ilością tricków. Tańczy się go w tzw „szklankach” czyli butach na wysokich platformach, jak tancerki w klubach nocnych;)
Taniec na rurce niesamowicie rzeźbi całe ciało. Pięknie zarysowują się mięśnie ramion, pleców, nóg. Wzmacnia się brzuch. Pośladki i skóra są jędrne.
Fajne jest to, że można poczuć się sobą, wyzwoloną, kobiecą. Nie ma ograniczeń. Ruchy są ekspresyjne, mocne. Nie ma, że czegoś nie wypada;) Można ubrać się wyzywająco i czuć się swobodnie bezpiecznie w kameralnym, kobiecym gronie;)

Na zdjęciu Sonia Kajdanowska.

Zapisz się już dziś!

Sprawdź dostępne terminy i dołącz do nas

Sprawdź dostępne terminy