ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z JOGI I AERIAL JOGI

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE w języku polskim i angielskim z Jogi i Aerial Jogi

Czy wiecie, że w Studio 6 Stóp nad Ziemią  istnieje również możliwość praktykowania jogi indywidualnie z naszymi wspaniałymi instruktorami? 
Jedną z nich jest Paula Majkowska!
 

Niektórzy z Was dobrze znają naszą Paulę z grupowych zajęć aerial i kręgosłup antygrawitacyjny, jednak jak na joginkę zakochaną w Indiach (gdzie ukończyła kurs instruktorski) przystało, uwielbia również tradycyjną jogę! Jej pozytywna energia i ciepło na pewno się Wam udzielą! Chcesz sprawdzić?  Już teraz możesz zapisać się na zajęcia indywidualne z Paulą. Zapraszamy!  

 

Paula potrafi zmotywować każdego adepta jogi! Jej cierpliwość i spokój sprawią, że nawet zupełnie początkujący poczują się cudownie w swoim ciele! Chcesz sprawdzić?  Już teraz możesz zapisać się na zajęcia indywidualne z Paulą. Zapraszamy!  

 
Paula ukończyła kurs nauczycielski w swoich ukochanych Indiach. Jej cenne porady, wyważone korekty oraz uśmiech sprawią, że Wasze ciało szybko poczuje różnicę. 
Jeśli zwykłe godziny zajęć nie pasują Ci, mamy dobrą wiadomość – możesz zapisać się na zajęcia indywidualne z Paulą. Zapraszamy!
 
KONTAKT: paulina@6stopnadziemia.pl
 

 


Categories: Joga Lifestyle

Post Your Thoughts