NOWOŚĆ! Kąpiele w dźwiękach mis i gongów w hamakach

 

Bywają dni, kiedy potrzebujemy się zregenerować, zrelaksować, wyciszyć… Rozkoszuj się i zatop swoje ciało w miękkiej tkaninie, delikatnie bujając się nad ziemią.

Medytacja podczas sesji Aerial Sunset, to czysta i świadoma praca z oddechem w błogiej pozycji leżącej, w dryfującym hamaku.umysłu 4..3..2….zrób restart.

Wibracje – rezonans – orientalnych instrumentów typu: santur, flety, czy rav vast, gongi, misy docierają do każdej komórki ciała uczestniczących w koncercie słuchaczy. Odblokowują kanały energetyczne, regulują pracę narządów wewnętrznych i całkowicie odprężają umysł.

To połączenie koncertu i muzykoterapii.

Zapraszamy w wybrane niedziele na niezwykłe koncerty na gongi tybetańskie, śpiewające misy, dzwonki shanti i tingsha, oraz orientalne instrumenty m.inn santur, rav vast, flety indiańskie, bębny, grzechotki. W niedziele 1.03.2020r o godzinie 19.30 będzie można zaznać w naszej holistycznej enklawie zdrowia dobroczynnej dla organizmu terapii dźwiękiem.

Obcowanie z dźwiękiem ma wpływ na zdrowie człowieka na poziomie ciała i umysłu. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat i pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu.

GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych instrumentów. Do dziś misy i gongi są wykuwane ręcznie przez mnichów tybetańskich.

Uczestnicy koncertu zostaną poddani „masażowi” dźwiękiem, a każdy fragment ich ciała zostanie dotknięty przez wibracje i drgania rezonujących instrumentów. Wibracje docierają do poziomu komórkowego każdego narządu, w tym nawet do samego DNA. Oddziałują korzystnie też na kanały energetyczne – meridiany odblokowując je.

W rezultacie następuje usuwanie toksyn z organizmu, regulacja funkcji narządów wewnętrznych, zostają również złagodzone różnego rodzaju bóle.

Koncertu można wysłuchać w specjalnie przygotowanych hamakach – w powietrzu, lub na leżąco. Miękkie poduchy i tkaniny, przytłumione światło i poruszające wyobraźnię drgania muzyki wpływają kojąco na wszystkie zmysły i sprawiają, że po takim niezwykłym koncercie z łatwością przychodzi głęboki relaks i odprężenie.

Korzyści:

Podczas koncertu rozluźniamy wszystkie napięcia w ciele.
Dajemy upust negatywnym emocjom.
Pracuje z polem energetycznym i oczyszczam go powodując że Twoje ciało niejako dostraja się ( tak jak instrument stroimy do odpowiedniej wysokości dźwięku ) do nowych odczuć, nowych wzorców emocjonalnych jakich doświadczysz odczuwając kojące dźwięki.
Leczniczy wpływ wibracji zharmonizuje Twoje punkty energetyczne w ciele oraz meridiany – przywracając naturalny stan spokoju: duszy, ciała i umysłu.

 

Zapisy: recepcja@6stopnadziemia.pl


Post Your Thoughts